Гимнастичките на пловдивския клуб "Диана" се представиха отлично в международния турнир по художествена гимнастика за купа "Неврокоп“, който се проведе в Гоце Делчев. В надпреварата участваха над 300 деца от 15 клуба от България, Украйна и Монголия.

Пловдивските грации от "Диана" спечелиха общо 13 златни и 5 сребърни медала в индивидуалната надпревара, както и две първи места в категория "Масов спорт“.

Девойки до 11 години:

- Кат. Б - Сияна Павлова – три златни медала в многобоя, без уред и въже

- Кат. Б - Крисия Красимирова – три сребърни медала в многобоя, без уред и въже

- Кат. С - Никол Цветкова – златен медал без уред и златен медал с топка

- Кат. С - Ванеса Канева – златен медал на въже и сребърен медал без уред

Девойки младша възраст:

- Деа Лескова – три златни медала в многобоя, обръч и лента

- Ана Мария Факелова – златен медал без уред и сребро на топка

Девойки старша възраст:

- Рая Айгътова - три златни медала в многобоя, лента и обръч.

Старши треньор на пловдивския клуб е Диана Попова, а треньорки са Мария Филипова и Ана Найденова.