Тази седмица ще се изиграе зоналният финал в държавното първенство за ветерани, научи Plovdiv24.bg.

В него ще се изправят отборите на Ботев (Пловдив) и Берое (Стара Загора).

Двубоят ще се състои на 18 април от 17:00 часа на стадиона в Хасково.

Победителят от срещата ще се класира на полуфинала на републиканско ниво.