Футболистът от школата на Локомотив Пловдив Мерт Салим получи поредна повиквателна за националния отбор на България U17. Той ще вземе участие в лагер-сбора на “лъвовете" от 07.02 до 15.02, похвалиха се от "Лаута".

През този период България ще изиграе следните мачове:

09.02 България – Турция

12.02 България – Гърция

15.02 България – Хърватия

Пожелаваме успех на Мерт Салим и България U17 в предстоящите срещи, написаха още от ПФК Локомотив Пловдив.