Претенции за дузпа и отменен гол за Локо II при загуба от Димитровград
Автор: Екип Plovdiv24.bg 11:17 / 28.10.2023Коментари (0)1745
©
Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) допусна поражение в домакинството си на Димитровград. Гостите спечелиха с 1:0 на стадиона в Садово.

През първата част Локомотив игра по-добре от своя съперник. Шансове се откриха пред Божидар Костадинов и Иван Узунов. В самия край на първата част Кристиан Томов изби в корнер шут на играч на Димитровград. От последвалия ъглов удар гостите откриха за 0:1.

В 53-ата минута удар на Тони Лесов мина над вратата.

В 88-ата минута Виан Станков бе съборен в наказателното поле на "жълто-сините“, но сигнал от главния рефер не последва.

В добавеното време на срещата пък гол на Локомотив бе отменен заради засада. Отсъждането беше дискусионно, като "черно-белите“ имаха сериозни претенции към съдиите в тази ситуация, съобщава официалният сайт на "смърфовете".

Кристиан Томов, Видол Сейменски, Тодор Нейчев, Александър Георгиев, Ефе Али, Пламен Петров, Тони Лесов, Иван Узунов, Станимир Празов, Божидар Костадинов, Васил Църцев.

Резерви: Даниел Амбарцумян, Борислав Дончев, Мартин Хайдаров, Иван Арамазов, Иван Кръстев, Иван Михайлов, Марио Начев, Веселин Празов, Виан Станков.