Имитация на Дибала и 4 гола за дубъла на Локо срещу Берое II
Автор: Стойчо Генов 11:06 / 10.10.2021Коментари (0)4734
©
Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) записа категоричен домакински успех в Югоизточната Трета лига. Възпитаниците на Марчо Дафчев и Христо Колев се наложиха с 4:1 над Берое II на стадиона в Оризари.

Двубоят започна отлично за пловдивчани – още в 5-ата минута Локомотив II поведе. Мартин Иванов получи пред наказателното поле и пусна пас към Иван Арамазов, който се разписа за 1:0. В 9-ата минута Петър Андреев с премерен изстрел от 15 метра покачи на 2:0. Гостите намалиха за 2:1 в 42-ата минута чрез Атила Ахмед, който се възползва от неразбирателство в защитата на домакините.

В началото на втората част Локомотив II си върна преднината от два гола. Петър Андреев с мощен шут прати топката за трети път във вратата на Берое II. В 67-ата минута Петър Петров с директен изстрел от фаул от 25 метра направи 4:1 за “черно-белите". В последните минути се стигна до спречкване между двата отбора, а Калоян Петров от гостите бе изгонен.

Черно-белите имат вече актив от 9 точки и са на 14-о място във временното класиране, но и с мач по-малко.