Ботев (Пловдив) грабна бронзовите медали в Елитната юношеска група до 19 години. Това стана след драматична развръзка в последния кръг.
През целия сезон жълто-черните бяха замесени в битката за титлата, но след пускането в почивка на играчите от наборите 2002 и 2003 трофеят стана невъзможен.
В последния кръг Ботев взе трите точки при визитата на Хебър. Попаденията за "канарчетата" реализираха родените през 2005 година Монир Ал-Бадарин, Константин Павлов и Мариян Иванов.
В същото време Левски допусна домакинска загуба от Берое и така Ботев изпревари "сините" в крайното класиране.












campeon2004
на 27.06.2021 г.
Батковците грабнаха ШЕСТ луканки в ДИВИЯ !!!!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!