Футболистът на Ботев Мирослав Тодоров може да пропусне домакинския мач с Левски заради контузия. Халфът получи травма по време на съботната загуба на "канарчетата" с 1:2 от Черноморец в Бургас. Утре той ще мине медицински преглед, за да се установи състоянието му. Ръководството на Ботев прие хладнокръвно поражението от бургазлии с мотива, че от една загуба не може да се прави трагедия и сега всички трябва да се мобилизират напълно за мача с Левски.
Халф на Ботев под въпрос за сблъсъка с Левски
© Plovdiv24.bg












Анонимен
на 10.03.2009 г.
ултрасите на ботев не са се скрили- просто не са пътували до града
Анонимен
на 10.03.2009 г.
Както казва народа "Всеки народ си заслужава ръководителите". Затова Христолов още дълги години ще води отбора и ще сме на този хал. Като не можем да го махнем , не ни остава нищо друго освен да сведем глави и да му се наведем удобно с разтворени бузи.
Анонимен
на 10.03.2009 г.
УЛТРАСИТЕ СЕ СКРИХА. МНОГО СЕ КАНЕХА , МНОГО НА МЪЖЕ СЕ ПРАВИХА. СЕГА ХРИСТОЛА ЩЕ СИ УКРЕПИ ПОЛОЖЕНИЕТО ЗА ОЩЕ ПОНЕ 10 ГОДИНИ. ОЩЕ 10 ГОДИНИ МЪКА. КЕФ!
Анонимен
на 09.03.2009 г.
МЛЪКНЕТЕ ЗАКВО ДА ВАДЯТ ОТБОРА И БЕЗ ТОВА ХРИСТОЛОВ ПАК ЩЕ ОСТАНЕ НЯМА СМИСАЛ ЗАЩОТО ЩЕ СЕ СПАСИМ ИМАМЕ ДОМАКИНСТВА СЪС СЛАБИ ОТБОРИ КОИТО ЩЕ ВЗЕМЕМ :)
Анонимен
на 09.03.2009 г.
Повече да не сме ви чули да се репчите, че ще изгоните Христолов. Сега под строй всички бегом в Крумово за да му искате прошка. Бесехте го пред общината, псувахте го къде ли не и накрая се насрахте от страх.
Анонимен
на 09.03.2009 г.
свалете си гащите
1912
на 09.03.2009 г.
всички в събота на колежа -да подкрепяме канарите срещу говедата-най-омразния отбор в бг
Анонимен
на 09.03.2009 г.
какво стана с ония мач с беласица.....радвахте се, че отървахте кожата ама ако бяха ви искарали тогава ся нямаше да берете тоя срам
Анонимен
на 09.03.2009 г.
недейте да вадите отбора,те могат и сами.
Анонимен
на 09.03.2009 г.
тука папагалите един на друг взеха да си викат наркомани
032
на 09.03.2009 г.
също и "изгрев боис"
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!