Проблем с паспорта е причината халфът на Ботев (Пд) Меледже Омнибес все още да не е пристигнал в Пловдив. Това разкри пред Plovdiv24.bg наставникът на "канарите" Николай Киров - Белия.
Той разясни, че се търси вариант аминистративните пречки да бъдат изчистени час по-скоро. В момента Меледже е в родината си Кот д'Ивоар и трябваше да кацне на летище София снощи (10 януари).
"Все още не мога да кажа кога ще пристигне, тъй като се налага и смяна на билета, което не е толкова проста процедура. Ще гледат да му намерят билет по възможно най-бързия начин", каза за нашата медия Киров.
Той коментира и темата за евентуален интерес към Меледже от страна на Левски и опцията той да бъде разменен за защитника Димитър Пиргов.
"Аз не знам за такава размяна. Меледже има договор, но нека си дойде и да видим. Ако има добра оферта, ще има и трансфер", допълни специалистът за Plovdiv24.bg.