Двама от отстранените футболисти в Ботев Йордан Христов и Пламен Николов са върнати в мъжкия състав на тима. Новината съобщи спортният директор на клуба Георги Марков
Той уточни, че това става с решение на старши треньора Ермин Шиляк. Двамата защитници ще тренират от утре с останалите се съотборници от първия състав. Другите двама отстранени Мариян Огнянов и Жоел Чибамба засега ще продължат да се готвят отделно. 
Въпросните четирима футболисти бяха извадени от мъжкия тим на "канарчетата" през миналата седмица. Това стана след загубата на Ботев с 0:1 от Созопол в 1/8-финалния мач за Купата на България, довело до отпадането на "жълто-черните" от турнира.