Сектора за гостуващи агитки на базата на Ботев в Коматево е тотално опустошен, установи проверка на Plovdiv24.bg
Трибуната, която приютява привържениците на противникови агитки е неузнаваема след дербито на Тракия. 
Предстои обстоен преглед на щетите, които са нанесени на стадиона и след това от Берое ще бъдат задължени да платят разноските по ремонта.