Капитанът на Локомотив Здравко Лазаров ще пропусне първата среща на тима от полуфинала за Купата на България срещу Лудогорец.
Героят за "смърфовете" срещу ЦСКА получи жълт картон при победата с 2:0 над "армейците", който го вади от сметките на Александър Станков за срещата в Разград.
Така ветеранът няма да пътува за отбора и ще остане да си почива в Пловдив, за да събере сили за престоящото градско дерби с Ботев в събота.
Лазаров пропуска мача с Лудогорец
© Plovdiv24.bg
Здравко Лазаров
Александър Станков