Капитанът на Локомотив Здравко Лазаров ще пропусне първата среща на тима от полуфинала за Купата на България срещу Лудогорец. 
Героят за "смърфовете" срещу ЦСКА получи жълт картон при победата с 2:0 над "армейците", който го вади от сметките на Александър Станков за срещата в Разград. 
Така ветеранът няма да пътува за отбора и ще остане да си почива в Пловдив, за да събере сили за престоящото градско дерби с Ботев в събота.