Феновете не са прекъсвали тренировката, а просто дойдоха да ни надъхат за мача. Това обяви Спас Делев след победата с 2:0 над ЦСКА.
"Беше специален мач за мен, все пак се изправям срещу ЦСКА. Мислим за мача с Лудогорец, след него за Ботев", допълни нападателя.
"Надявам се Мартин да остане след края на сезона. Аз съм футболист на Локомотив. Докато имам договор, ще го изпълнявам", каза още Делев.
Спас Делев