Ръководството на Ботев свика днес спешна среща. Причината за това е официалното известие от страна на Левски за интереса на старши-треньора Станимир Стоилов
Изпълнителният директор Ангел Палийски и президентът на "канарчетата" Юли Попов са на среща, за да обсъдят вариантите пред тима и Мъри Стоилов.

Очаква се съвсем скоро ръководството на "жълто-черните" да излезе с официално становище по случая.