Привържениците на Ботев Пловдив се обърнаха към "сините" с красноречив видеоклип "Добре дошли в Ада". Както е известно този уикенд Левски гостува в Пловдив на "канарчетата". Мачът е в събота от 15,30 часа на стадион "Христо Ботев".
Ето как бултрасите се опитват да надъхат футболистите и треньорския щаб за успех над Левски:
За всички вас, които подкрепятe "жълто-черните" момчета на Пловдив!
За всички, които чакатe вече толкова години това дерби на България!
За всички, които знаете как Левски идваха в града ни с наведени глави и си тръгваха поставени на колене!
За всички, за които Ботев Пловдив е повече от поредното развлечение!
За всички, които ще дерат гърла на Колежа срещу Левски София!
За всички, които подкрепят отбора навсякъде из България и света!
За всички, раздирящи се и туптящи "жълто-черни" сърца - това видео е за вас:
Те отново настъпват към портите на хилядолетния град...
Град, който никога не е бил техен!
Град, който никога няма да бъде техен!
Град, който живее за жълто-черните!
Град, който помни тяхното страдание!
Град, който ехти за възмездие!
Нека в събота "Колежа" се превърне отново в АД за сините!
Автор на клипа: Студио Seven Hils (Владимир Милев)
bultras.com