Считаният за ново попълнение на Локомотив Танко Дяков направи първа тренировка с "черно-белите" тази сутрин на лагера в Сандански. 
Известен още с прозвището Танка тренираше индивидуално от своите съотборници, като въртеше обиколки около игрището, тъй като е изостанал от подготовката. 
Очаква се бившият играч на Локомотив София да се срещне следобед със собственика на пловдивчани Константин Динев и да се разберат за договора. 
Утре Локомотив стартира серията от контроли срещу адашите си от София, а Дяков ще пропусне проверката.