Глоба очаква футболиста на Локо Пд Ангел Йошев. Причината е невъздържаното поведение на футболиста по време на последните 2 контроли на "смърфевете" срещу Ботев Вр и Любимец.

Както срещу лидера в Източната Б група, така и срещу новака в А група Йошев си изпроси червени картони. Срещу Ботев Вр той си позволи да репликира реферско отсъждане, а срещу Любимец опита саморазправа с противник. 
От ръководството на пловдивчани са решили да не толерират подобно поведение и твърдо са решили да глобят играча, като все още се изяснява размера на наказанието.

Източник: в. "Тема Спорт"