Старши-треньорът на Локомотив Емил Велев е изгонил гръцкия бранител, който дойде на проби в отбора. Защитникът бе натиран от наставника на "черно-белите" едва след едно занимание на отбора.
Причината за решението на треньора все още не е ясна - дали е заради лоша физическа форма или пък високи финансови претенции.
Локо изгони гръцки бранител след една тренировка
© Plovdiv24.bg
Емил Велев