Ръководството на Спартак (Пловдив) отправи призив към привържениците на отбора. Той е свързан с предстоящите мачове от пролетния дял в Трета лига - Югоизточна група.
Ето какво написаха "гладиаторите" в официалната клубна страница във Фейсбук:
Вие сте сърцето на Спартак Пловдив!
Нека заедно да направим подкрепата още по-мощна, трибуните още по-гласовити, а нашия дом – още по-страшен за съперниците!