Спартак Пловдив започна днес зимната си подготовка. Първата тренировка на "гладиаторите" за 2026 година се проведе на ужасния терен на клубната база, но въпреки това премина в отлично настроение.
"Синьо-белите" поставиха началото на усилена работа в подготовка за предстоящите битки през пролетта. Всички футболисти се включиха мотивирани и с желание за силно представяне през втората част от сезона. Предстоят интензивни тренировки, контролни срещи и сериозна работа за постигане на целите на клуба. Само Спартак! Само напред", заявиха по този повод от ПФК Спартак.