Отборът на Спартак (Пловдив) завърши с тежка домакинска загуба календарната 2025 година. Синьо-белите отстъпиха на Ямбол с 0:3 в двубой от 19-ия кръг на Трета лига - Югоизточна група.

Дъждът превърна и без това ужасния терен на клубната база в подгизнала кална нива.

"Въпреки резултата, момчетата се бориха докрай. Гледаме напред към следващия полусезон - с повече работа, желание и вяра", написаха напълно в оптимистичен тон от ПФК Спартак в официалната си страница във Фейсбук.

"Гладиаторите" ще зимуват на 10-о място във временното класиране с актив от 25 точки - 6 победи, 7 равенства и 5 загуби.

Лидер е отборът на Несебър с 43 точки, следван от Марица с 42 т.