Ръководството на Спартак даде важни указания за феновете, които ще подкрепят отбора в пловдивското дерби срещу Марица. Двубоят от Трета лига - Югоизточна група е в събота от 12,30 часа на изкуствения терен до ЕГ "Пловдив".

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса официалното съобщение на ПФК Спартак:

СПАРТАКЛИИ, ВАЖНО!

За мача срещу Марица 1921 нашият сектор ще бъде разположен зад вратата от страната на р. Марица – обозначено е на банера като "Място за феновете“.

Там се събираме всички "сини“, за да подкрепим момчетата мощно и обединено!

Да изпълним сектора, да дадем сили на отбора! Само Спартак!