Привърженици на Спартак (Пловдив) използваха почивния ден, за да почистят клубната база в район "Южен".
От клуба публикуваха няколко снимки от инициативата и благодариха на феновете.
Ето какво написаха "синьо-белите" в официалната си страница във Фейсбук:
Днес отново доказахме, че когато сме ЗАЕДНО – няма невъзможно!
С общи усилия свършихме страхотна работа и направихме още една крачка към това нашият дом да изглежда така, както заслужава!
Огромно БЛАГОДАРИМ на всички, които се включиха – с труд, време, енергия и сърце!
Това е Спартак – едно семейство, една любов, един квартал!