Ръководството на Спартак (Пловдив) използва официалната клубна страница във Фейсбук, за да благодари на своите привърженици за подкрепата.

Ето какво написаха от "синьо-белия" клуб:

Благодарим ви, спартаклии!

Вашата подкрепа ни дава сила във всеки мач – на терена и извън него. Независимо от резултата, вие сте нашият 12-ти играч, нашето семейство и нашата гордост!

Продължаваме заедно – с вяра, дух и сърце за Спартак Пловдив!