Десет медала заслужиха гимнастичките на пловдивския клуб "Диана" в първото си официално състезание след края на лятната ваканция. Клубът бе представен от общо 13 състезателки в различните възрастови групи на международния турнир по художествена гимнастика "Ледената кралица на Аида“.

Надпреварата приключи в Хасково и в нея участваха 350 деца от 15 клуба.

Ето и медалистките на СК "Диана" (Пловдив):

ДМВ:

Сияна Павлова, кат.А - бронз в многобоя, сребро на топка

Ния Вълкова, кат. Б – бронз в многобоя, сребро на обръч

Ивана Вълкова, кат. Б – бронз на обръч

Катрин Раамат кат. лайт – злато без уред

Никол Смилова кат. лайт – сребро без уред

ДСВ:

Николета Иванова – злато на бухалки

Мини:

Рая Спасова – сребро без уред

Представителката на клуб "Диана“ Сияна Павлова, спечели приза "Мис елегантност“.

Следващият турнир за малките пловдивски грации е в края на седмицата в Сандански.