Най-добрият пловдивски тенисист в момента Димитър Кузманов - Мико направи твърде емоционален коментар, след като спечели вицешампионската титла от турнира на червени кортове от сериите "Чалънджър" в Роян (Франция).

Както вече информирахме читателите си, рекордьорът на България по победи за Купа "Дейвис" се изкачи с 28 места нагоре в световната ранглиста и от днес вече е №225.

Мико използва личния си профил във Фейсбук, където публикува снимки от турнира и написа следния коментар:

Някой път печелим, някой път губим!

Позитивна седмица в Роян.

Продължаваме да работим, продължаваме да бъдем смирени и да се доверяваме на Божия план.

Благодаря на моя екип, семейството и приятелите ми за подкрепата, както и на всички хора, които ме подкрепят по време на пътуването.

Продължаваме напред и нагоре!