Станаха ясни стартовите състави на дубъла на Ботев и Несебър за срещата от 35-ия кръг на Втора лига. Двубоят започва в 18:00 часа на базата в "Коматево".
От първата минута за "жълто-черните" стартира Баба Ндиайе. Юношата на Виста за първи път ще бъде титуляр, а до момента има само едно участие за дубъла.
Друг нигериец, пристигнал на "Коматево" по познатия път от Виста - Абрахам Оджо, също е сред стартовите 11.
Ето и състава на Ботев: Антони Николов, Тарек Исауи, Светослав Тодоров, Костадин Татаров, Димитър Аврамов, Бисер Бонев, Баба Ндиайе, Мариян Вангелов, Константин Павлов, Красиан Колев, Оджо Абрахам
Резерви: Димитър Костов, Мартин Ситев, Емил Найденов, Димитър Диклиев, Дамян Йорданов, Даниел Коков, Велиян Видолов, Самуил Цонов, Габриел Златанов