Първи професионални договори с Ботев (Пловдив) подписаха защитникът Димитър Аврамов и нападателят Мариян Вангелов, похвалиха се от клуба.

Двамата ще бъдат част от дублиращия отбор на "канарчетата", който вече се води от Петър Пенчев.

"ПФК Ботев им пожелава успех с "жълто-черния" екип", завършва официалното съобщение на клуба.