Третият отбор на Ботев (Пловдив) ще стартира зимната си подготовка на 8 януари.

"Канарчетата" ще се подготвят изцяло в Пловдив, като Стоян Ангелов е уредил пет контролни срещи.

Мачовете са с отборите на Свиленград, Нефтохимик, Саяна (Хасково), Славия II и ЦСКА 1948 III.