Двубоят между Ботев III и Черноморец (Бургас) ще се играе в село Маноле, научи Plovdiv24.bg.

Мачът между "канарчетата" и лидерите в Югоизточната трета лига е днес от 14:30 часа.

"Жълто-черните" ръководители са взели решение да пратят младите таланти да домакинстват на "акулите" на стадиона на местния отбор "Марица".

По-рано през сезона третият отбор на Ботев изигра някои домакински срещи и на стадион "Пловдив".

През седмицата предстои дербито между Ботев и Локомотив в ЮИ Трета лига.