Третият отбор на Ботев (Пловдив) записа трета поредна загуба от старта на Югоизточната трета лига.

В среща от 3 кръг "канарчетата" загубиха с 0:2 при домакинството си на Левски (Карлово).

"Жълто-черните" си вкараха автогол в 27 минута, а в 35 минута Ахмед Сюнетчиев покачи на 2:0. Малко преди края гостите изпуснаха и дузпа.

Пловдивчани вече са на последното място в класирането, с 0 точки и 0 отбелязани гола от началото на сезона.