Любомир Вушовски от София ще бъде главен съдия на срещата между Миньор (Перник) и дубъла на Ботев (Пловдив).

Двубоят от първия кръг на Втора лига е в понеделник от 18:30 часа в Перник.

Помощници на Вушовски ще са Николай Михайлов и Димитър Мекушин.