Младият тим на Марица загуби първата си контролна среща от подготвящият се за Втора лига тим на Ботев II.

Срещата се игра на базата на “канарчетата" в “Коматево". Домакините отбелязаха по два гола в двете полувремена и спечелиха с 4:0.

С две попадения за домакините се отчете Константин Павлов, а по веднъж се разписаха Иланда Кинтунту и Емил Найденов.

За Марица общо 13 юноши взеха участие в спаринга. 

Следващата контрола на “жълто-сините" е на 6 юли срещу Родопа (Смолян).