Капитанът на Нефтохимик - Светослав Славов ще започне подготовка с дублиращия отбор на Ботев (Пловдив).

Той направи много силен сезон за "зелените" и хвана окото на доста специалисти у нас.

Централният защитник ще стартира тренировки с дубъла на "канарчетата" на 19 юни, пише Kotasport.