Третият отбор на Ботев (Пловдив) започва на 24 юни подготовката си за предстоящия сезон на Югоизточната Трета лига.

Тренировъчният процес на малките "канарчета" ще протича на клубната база в "Коматево".

"Жълто-черните" ще изиграят максимум пет приятелски срещи, като в момента се договарят съперниците.