Хеттрик за Даниел Маджаров и два гола на Петър Андреев при разгром на "Лаута"
Автор: Екип Plovdiv24.bg 11:39 / 03.05.2024Коментари (0)3014
©
Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) разгроми Левски (Карлово) със 7:1 в мач от 33-ия кръг на Трета лига - Югоизточна група. Момчетата на Христо Златински не оставиха никакви шансове на гостите и стигнаха до категоричната победа на “Лаута".

В 8-ата минута Локомотив поведе в резултата. Петър Андреев реализира от дузпа за 1:0. В 22-ата минута Даниел Маджаров покачи на 2:0. Четири минути по-късно Петър Андреев направи резултата класически. В 41-ата минута гостите намалиха след точно изпълнена дузпа за 3:1.

В 64-ата минута Даниел Маджаров отбеляза второто си попадение в мача. Малко след това Иван Узунов асистира на Божидар Костадинов за 5:1. Васил Църцев покачи на 6:1, а крайното 7:1 бе оформено от Маджаров от дузпа.

На 11 май Локомотив II гостува на Димитровград. Двубоят е от 18:00 часа.