Дублиращият отбор на Локомотив (Пловдив) ще изиграе следващия си мач на стадиона в парк "Лаута", научи Plovdiv24.bg.

В среща от 24-ия кръг "смърфовете" се изправят срещу Саяна (Хасково). Двубоят е насрочен за 17 март и е с начален час 15:00.

"Черно-белите" ще имат тежка задача срещу един от отборите, които са сред фаворитите за атака на първата позиция в Югоизточната трета лига.