Ботев (Пловдив) поиска интересна промяна за следващия мач на дублиращия отбор. По програма "канарчетата" се изправят срещу един от силните тимове в Трета лига - Саяна (Хасково).

По желание на "жълто-черните", сблъсъкът с тима от Хасково ще се играе в събота от 13:00 часа.

Това е само 120 минути преди първия съдийски сигнал на двубоя на мъжкия отбор, който в събота от 15:00 часа приема Пирин на стадион "Христо Ботев".