Мартин Секулич бе избран за играч на мача Ботев - Славия. Нападателят реализира два гола, с които помогна на тима си да запише първи успех на стадион "Христо Ботев".

"Щастлив съм, че стигнахме до победа на "Колежа". Най-после вкарахме голяма част от положенията, които създадохме.

Станислав Генчев е много добър треньор, който нямаше късмет с резултатите. Новият треньор обаче е главната причина за победите ни", заяви Секулич.