Огромна радост обзе футболистите и спортно-техническият щаб на Ботев (Пд) след снощната победа над Славия с 3:1. Тя бе първа за "канарите" на новопостроения стадион "Христо Ботев" след 8 поредни неуспешни опита.

След края на мача футболистите благодариха на привържениците, а от Трибуна Юг за първи път се чу позабравената напоследък песен "Празнуваме победата сега".

Шоуто обаче продължи в съблекалнята на отбора, където "жълто-черните" запяха мощно "Вива канари".

Гледайте в прикаченото видео радостта на футболистите на терена и в съблекалнята!