Отборът на Локомотив (Пловдив) U18 отпадна от Септември (София) на 1/4-финалите за Купата на БФС. “Черно-белите" отстъпиха с 0:3 и с общ резултат 0:5 напускат надпреварата.

Реваншът се игра на изкуствения терен на "Лаута". Гостите откриха още в 4-ата минута за 0:1. Локомотив се опита да върне попаденито, но Сулев и Маджаров пропуснаха. До края на срещата Септември вкара още два гола за крайното 0:3.

Гледайте в прикаченото видео репортаж от мача!