Локомотив (Пловдив) се разделя с четвърти свой футболист. За разлика от Лукас Салинас, Парвиз Умарбаев и Кристиан Гомис, които напускат по свое желание, този път решението е лично на треньора Александър Томаш.

Става въпрос за дефанзивния халф Емил Янчев. Наставникът на черно-белите е взел решение да не разчита на юношата на Черно море през следващия сезон.

Емил Янчев изкара само един сезон на "Лаута", записвайки 21 мача за първенство и още три за купата на България. Информацията е на "Труд" и все още не е потвърдена официално от клуба.

Plovdiv24.bg припомня на читателите си, че Локомотив се събира за първа тренировка от новия сезон на 6 юни.