Локо с очаквана и тежка загуба в Ловеч
Автор: Екип Plovdiv24.bg 20:49 / 21.11.2009Коментари (49)7407
Мечечиев изведе Локо с капитанската лента в един от най-тъжните за "смърфовете" мачове / Снимка: Архив
Локо постигна неприятна, но очаквана загуба с 0:5 от Литекс в Ловеч. Голобрадите юноши на "смърфовете" не можаха да се противопоставят на многомилионната селекция на Гриша Ганчев и резонно паднаха.

Срещата започна тежко за пловдивчани още от първите минути. Ловчанлии обсадиха вратата на Ставрев и заредиха атака след атака. "Черно-белите" се бранеха до 19-та минута, когато след хубава атака от дясно и пас на Том, Христо Янев отбеляза за 1:0.

В 33-та минута двубоят приключи. Първо Нифлор вкара отсъдената за игра с ръка на Красен Трифонов дузпа и покачи на 2:0. Още с подновяването на играта Том взе топката и необезпокояван, с удар от границата на наказателното поле направи резултата класически.

След почивката "оранжевите" намалиха оборотите, но отново имаха положения пред спасилия каквото може Стоян Ставрев. Десетина минути преди края Дока изпълни перфектно пряк свободен удар и покачи на 4:0. В даденото от съдията продължение Сандриньо оформи крайното 0:5.

В състава на Локо в двубоя участие взеха общо 4 юноши: Християн Попов, Веселин Марчев, Георги Бъчваров и Стайко Стойчев.