Димитър Бербатов, който бе сред кандидатите за нов президент на БФС, получи още едно признание в чужбина. Бившият капитан на националния ни отбор попадна в идеалния отбор на хилядолетието (след 2000-а година) на един от бившите му клубове - Байер (Леверкузен). Подборът на тима е на сайта Fussball Transfers и е представен от Лукас Хьорстер.
Бербатов игра пет сезона в Германия за "аспирините". В този период Бербо игра на финал в Шампионската лига и на финал за Купата на Германия. По това време тима от Леверкузен финишира на три пъти на второ място в Бундеслигата.
На вратата на идеалната единайсеторка е Рене Адлер, пред него в защита са Лусио, Йенс Новотни и Ларс Бендер, в халфовата линия блестят Михаел Балак, Симон Ролфс, Бернд Шнайдер, Зе Роберто и Кай Хаверц, а в нападение на Бербатов партнира Щефан Кислинг.

ЗАРЕЖДАНЕ...
Зареждане ...

16:40 / 03.12.2021
2394











Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.