Гледайте! Майсторски гол на Ален Ожболт в Израел
Автор: Стойчо Генов 14:07 / 18.10.2021Коментари (6)3758
Един от футболистите, който никога няма да бъде забравен от привържениците на Локомотив Пловдив, за пореден път демонстрира головия си нюх. Става въпрос за нападателя Ален Ожболт, който отново вкара важен гол в Израел, провери Plovdiv24.bg.

Словенецът, който през настоящия сезон играе под наем в Апоел (Хайфа), се разписа за победата на неговия тим с 3:1 като домакин на Апоел Ноф Хагалил в мач от 6-ия кръг на първенството.

Ожболт откри резултата в 10-ата минута, след като получи пас в наказателното поле, финтира противников защитник и с мощен шут опъна мрежата, прострелвайки вратаря и трима бранители, застанали на голлинията. След това Тургеман (45) и Сардал (82) също вкараха за тима от Хайфа, а почетното попадение за гостите отбеляза Шахаф в последната минута.

Това бе трети гол на Ален Ожболт от общо 6 официални двубоя с екипа на Апоел (Хайфа), показа справка на Plovdiv24.bg. Бившият нападател на Локомотив Пловдив има и една асистенция на сметката си.

Неговият тим е на второ място във временното класиране с актив от 13 точки. Лидер с 14 точки е Апоел Беер Шева.

Гледайте в прикаченото видео попадението на Ожболт!