Дубълът на Локо с четвърта поредна загуба в Трета лига
Автор: Стойчо Генов 11:46 / 05.09.2021Коментари (5)4357
©
Дублиращият отбор на Локомотив (Пловдив) записа четвърта поредна загуба в първенството на Трета лига - Югоизточна група. Черно-белите отстъпиха на ФК Ямбол с 0:1 в мач от 5-ия кръг, който се игра на стадиона в село Оризари.

Така възпитаниците на Марчо Дафчев и Христо Колев останаха с актив от 3 точки на 14-о място във временното класиране.

В първите 20 минути двата отбора си размениха по един опасен удар. Първо играч на гостите стреля от дистанция, минути по-късно Александър Колев можеше да се разпише от границата на наказателното поле.

В 25-ата минута се стигна до единственото попадение в мача. Вратарят на Локомотив не реагира добре при едно центиране от левия фланг, а това позволи на Александър Димитров да се разпише за 0:1.

През втората част и двата отбора имаха своите шансове. За Локомотив Александър Колев на два пъти се откъсна от защитата на “белите", но не успя да се разпише. В заключителните минути Видол Сейменски можеше да изравни с глава, но прати топката в аут.