Президентът на Славия Венцеслав Стефанов влезе в нова закачка с Левски и Берое, като ги нарече "добре култивирани от държавата". Според шефа на "белите" двата отбора "отиват в миманса". Стефанов призна, че чува за бъдещи нови собственици в Локомотив (Пловдив) и Ботев (Пловдив).
"Постепенно нещата си идват на място. Добре култивираните отбори от държавата отиват в миманса. И Берое, и Левски, а чувам и за някакви промени в Локомотив (Пловдив). Явно тази година ще има доста размествания. Локо Пловдив не го слагам при толерираните отбори от държавата, просто при него ще има нови собственици. Чакат се и в Ботев", каза Венци Стефанов пред "Тема Спорт".












Локомотив Пловдивския Любимец
на 04.07.2021 г.
Плондер много ти разбира китарата!
_1912_
на 04.07.2021 г.
Сравнете държавните поръчки които получава Крушарски и ще видите, че откакто го назначиха начело на докоспор, парите които взима за ракети са се увеличили 3-4 пъти. Така, че това е още един отбор на държавна ясла. Сега новите нищо чудно да го отрежат от клона...
локомотив пд
на 03.07.2021 г.
Свиньо как ги разбираш тези работи.Слабия на кого ще харижиш .
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!