Известен пловдивски футболист ще продължи кариерата си във Втора лига. Става въпрос за централния защитник Радослав Терзиев, който бе привлечен от Хебър (Пазарджик).

За последно 26-годишният пловдивчанин бе част от състава на Монтана. Преди това е бил състезател на Славия (София) и основно на Ботев (Пловдив).

Радослав Терзиев вече се присъедини към лагера на Хебър в Банско и тренира с новите си съотборници.

Той е бивш младежки национал на България. Има четири мача за презентацията U19 и 12 срещи за U19. През ноември миналата година той бе повикан от бившия национален селекционер Георги Дерменджиев за мача с Ирландия в Дъблин.