Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) стартира лятната си подготовка за новия сезон във Втора лига. Това ще стане на 16 юни (сряда), като първата тренировка на "канарчетата" ще бъде в 18:00 часа на базата в Коматево.

Час по-рано, от 17:00 часа, изявление пред медиите ще направят треньорът на втория отбор на "жълто-черните" Стефан Стоянов и изпълнителният директор на клуба Даниел Серехидо. Брифингът ще се състои в микс зоната до централния терен на клубната база.