Треньорът на Ботев: С мен не са водени разговори за нов договор, питайте ръководството
Автор: Стойчо Генов 22:08 / 29.04.2019Коментари (0)4604
Треньорът на Ботев (Пд) Николай Киров прие изключително спокойно победата с 2:0 над ЦСКА-София. Наставникът имаше леки забележки към своите футболисти относно играта им в началните минути.

Ето какво каза специалистът след края на мача в Коматево:

Не започнахме добре двубоя. Приехме играта в нашата половина, а това не е силата ни. На полувремето Кристиан Добрев раздвижи нещата в атака. Успяхме да завършим две контри, което пък е нашата сила и с това спечелихме двубоя.

Доволен съм от Доре. Това е ролята на хората, които влизат по-свежи на терена, тъй като той не игра в предишния мач. Той сам се награди с този гол. Задачата ни е да направим нужните ротации в състава, за да сме във върхова форма за финала. Ние треньорите се готвим за този финал, а със състезателите въобще не говорим. С този мач ще се занимаваме след 7-8 дни.

Много пъти съм казвал, че не коментирам съдийството. Сега няма да направя изключение. На този етап не са водени разговори за нов мой договор. Трябва да питате ръководството, а не мен. В близко бъдеще цел №1 на самия клуб ще бъде завръщането на стадион "Христо Ботев".