Шеф на Берое: Съдията помагаше на Ботев, повлия на резултата
Автор: Стойчо Генов 10:29 / 08.04.2019Коментари (11)6142
Спортният директор на Берое Валентин Грудев обвини съдията Ивайло Стоянов - Сватбата, че е помогнал на Ботев да стигне до равенството 1:1 в снощния мач от 28-ия кръг на Първа лига.

"Резултатът бе повлиян от намесата на съдията. Имам претенции за отсъдената засада на Педро Еуженио в 88-ата минута. Категорично никаква засада – метър, метър и нещо бе зад защитниците. За дузпата също нямаше основание да я отсъди, при положение, че ударът е под рамото, при прибрана ръка и не се променя траекторията на топката", заяви Грудев на излизане от стадион "Берое".

"Освен това съдията показа различен аршин при картоните. Първото полувреме Лъчезар Балтанов остана без картон. При един двуостър мач – 5 картона за нас, един за Ботев. Имам сериозни претенции в тази насока", каза още шефът на Берое.